Spoznávajte s nami krásy Slovenska

Jasná Chopok

Zažite tú najlepšiu a najzábavnejšiu lyžovačku pre celú rodinu. Ukážte vašim priateľom aká jedinečná je lyžovačka v Nízkych Tatrách. Vychutnajte si unikátny pohľad na Vysoké Tatry z druhého najvyššieho a najobľúbenejšieho lyžiarskeho a turistického vrchu v Jasnej, Chopok.

Na svoje si prídu snowboardisti, extrémni lyžiari, či skialpinisti. V stredisku sú umiestnené rôzne typy lyžiarskych vlekov, spolu ich je 40 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 30 000 osôb/hod. Každý lyžiar si tu príde na svoje. Pre deti je tu zariadená detská lyžiarska škola, zjazdovky pre všetkých od začiatočníkov až po skúsených lyžiarov. Pre milovníkov snowboardingu je k dispozícii aj SNB park a pre nadšencov freeride je tu množstvo upravených tratí. Bežkári si taktiež prídu na svoje na dokonale upravených bežkárskych tratiach. Zažite pochod na snežniciach na malej túre (max 3 hodiny) alebo na veľkej túre (max 5 hod).


Stredisko je vybavené úschovňou batožiny a lyží, požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje, detské centrum a SkiServis. O vašu bezpečnosť sa postará Horská záchranná služba Nízke Tatry. V stredisku sa nachádza aj množstvo bufetov, reštaurácií a snow bufetov, hladní tu teda určite nebudete. Jasná Chopok ponúka aj široký výber ubytovacích zariadení s možnosťou využitia wellness. Každý víkend sú pre vás pripravené akcie, súťaže a rôzne podujatia. Ak vás neunavila celodenná aktivita, je pre vás pripravené aj večerné lyžovanie na zjazdovke Biela púť.

Podrobné informácie o stredisku nájdete na ich oficiálnej stránke.
 

Doprava:

- vlak RegioJet vás privezie na vlakovú stanicu Liptovský Mikuláš. Cestovné poriadky nájdete na rj.sk

- zo železničnej stanice prejdete na autobusovú, odtiaľ pravidelne premáva Skibus, ktorý vás dovezie priamo do strediska.

Ďalšie spojenia nájdete na www.cp.atlas.sk

Vytlačiť Kúpiť lístok

Kontakty

Nonstop infolinka+421 2 2050 2020
Infolinka Bratislava - Komárno+421 2 3810 3844