Spoznávajte s nami krásy Slovenska

Vrátna Free Time Zone

Zažite čarovnú lyžovačku, ktorú vám ponúka Vrátna dolina v krivánskej časti národného parku Malá Fatra. Vrátna dolina je obľúbeným vyhľadávaným zimným strediskom. Ponúka možnosti pre každého lyžiara, či už pre začiatočníkov, ako aj pre skúsených lyžiarov. Na svoje si prídu snowboardisti, extrémni lyžiari, či skialpinisti.

Lyžiarske stredisko ponúka nezabudnuteľnú lyžovačku na zjazdovkách Paseky, Chleb, Poludňový grúň, Príslop. Pre rodiny s deťmi je pripravený babysitting, detský park s nábehovým pásom. Stredisko ponúka aj ďalšie zážitkové služby ako napríklad snowkiting, snežnicové túry, túry s pochodňami, birdwatrching, ekoturistiku alebo pravidelné každoročné podujatie preteky gazdovských koní. Stredisko má 17 zjazdoviek s celkovou prepravou kapacitou 10 850 osôb/hod.
Ďalšie informácie nájdete na vratna.sk.

Doprava:

- vlak RegioJet vás privezie na vlakovú stanicu Žilina. Cestovné poriadky nájdete na rj.sk

- z vlakovej stanice prejdete na autobusovú, odtiaľ autobusom do obce Terchová. V Terchovej nastúpite na skibus, ktorý premáva počas zimnej sezóny a je bezplatný. Autobus premáva každú pol hodinu. Cesta trvá približne 40 minút, 28 km.

Ďalšie dopravné spojenia nájdete na  www.cp.sk

V Žiline sa s prípadnými otázkami môžete obrátiť na personál v našej pobočke, ktorá sa nachádza na železničnej stanici.

Vytlačiť Kúpiť lístok

Kontakty

Nonstop infolinka+421 2 2050 2020
Infolinka Bratislava - Komárno+421 2 3810 3844