Spoznávajte s nami krásy Slovenska

Ski Poráč Park

Toto športovo - zábavné centrum sa nachádza v pohorí Hnileckých vrchov, medzi obcami Poráč a Slovinky. Stredisko je ideálne na zimnú aj letnú dovolenku. K dispozícii máte bazén, wellness, športovú halu, bowling, bar, 22 izieb, kongresovú miestnosť, bar, reštauráciu a 6 zrubových chatiek, ktoré vytvárajú úžasný komplex služieb sústredených na jednom mieste.

 V Ski Poráč park sa nachádzajú dva lyžiarske vleky s dĺžkou 600 a 800m. Na svoje si prídu snowboardisti, extrémni lyžiari, či skialpinisti. Neďaleko strediska sa nachádza aj druhé lyžiarske stredisko Brodok. Stredisko ponúka aj možnosť využitia lyžiarskej školy pre lyžiarov a snowbordistov, vypožičania si lyžiarskej a snowdovej výstroje a SkiServis. Milovníci bežkovania majú možnosť vyskúšať bežecké trate s celkovou dĺžkou 25 km.
Ďalšie informácie nájdete na stránske strediska

Doprava:

- vlak RegioJet vás privezie na vlakovú stanicu Poprad. Cestovné poriadky nájdete na rj.sk

- do Spišskej Novej Vsi sa dostanete buď vlakom alebo autobusom, odtiaľ prestúpite na autobus do obce Poráč. Autobus premáva každé dve hodiny, cesta trvá dohromady necelé dve hodiny, 49 km. 

Ďalšie autobusové spojenia nájdete na www.cp.atlas.sk

V Poprade sa s prípadnými otázkami môžete obrátiť na personál v našej pobočke, ktorá sa nachádza na železničnej stanici.

Vytlačiť Kúpiť lístok

Kontakty

Nonstop infolinka+421 2 2050 2020
Infolinka Bratislava - Komárno+421 2 3810 3844