Spoznávajte s nami krásy Slovenska

Snowland Valčianska dolina

Rozprávkové stredisko ponúkajúce zábavu, šport a relax sa nachádza na úpätí Lúčanskej časti pohoria Malá Fatra vo Valčianskej doline. Stredisko ponúka možnosti lyžovania od decembra až do marca vďaka severo-východnému svahu. Každý milovník zimných športov si príde na svoje.

Stredisko ponúka možnosti pre každého lyžiara, či už pre začiatočníkov, ako aj pre skúsených lyžiarov. Na svoje si prídu snowboardisti, extrémni lyžiari, či skialpinisti. Lyžiarske svahy ponúkajú zažiť rozprávkovú lyžovačku na ôsmich zjazdovkách s celkovou dĺžkou 5600 m. Snowland má k dispozícii štvor-sedačkovú lanovku a šesť lyžiarskych vlekov s celkovou kapacitou 5700 osôb/hod. Stredisko ponúka aj množstvo doplnkových služieb, ako napríklad reštaurácia, bufety, SKI-servis, lyžiarska a snowboardová škola, turisticko-informačná kancelária, požičovňa, úschovňa a predajňa športových potrieb, klzisko, umelé osvetlenie pre snowboardovanie vo večerných hodinách a bežecké trate.

Ďalšie informácie nájdete na oficiálnej stránke strediska.

Doprava:
- vlak RegioJet vás privezie na vlakovú stanicu Martin. Cestovné poriadky nájdete na rj.sk
- zo železničnej stanice stanice prejdete na autobusovú. Od začiatku zimnej sezóny premáva Skibus každú hodinu z autobusovej stanice. Cesta trvá 20 minút.

Ďalšie spojenia nájdete na www.cp.atlas.sk

Vytlačiť Kúpiť lístok

Kontakty

Nonstop infolinka+421 2 2050 2020
Infolinka Bratislava - Komárno+421 2 3810 3844