Spoznávajte s nami krásy Slovenska

Raňajkáreň Rozprávka

Útulná kaviareň so zaujímavou ponukou pochutín, dezertov a nápojov je vhodná nielen pre rodiny s deťmi, ale aj romantické posedenie pri víne či obchodné jednania v uvoľnenej atmosfére.

Raňajkáreň Rozprávka sa nachádza na Hrnčiarskej ulici číslo 17 v Košiciach. Ponúka široký sortiment káv, čajov, kvalitných vín a tiež dezertov a čerstvých ovocných, či zeleninových štiav. K dispozícii má letnú terasu, detský kútik, detské ihrisko. Vstup so zvieraťom je povolený a taktiež je možná organizácia spoločenských akcií a podujatí. 

Otváracie hodiny a ďalšie informácie nájdete na hrnciarska.sk/ranajkaren-rozpravka.

Doprava:

- Vlak RegioJet vás privezie na vlakovú stanicu Košice, cestovné poriadky vlakov nájdete na rj.sk. Na stanici nájdete nášho mobilného predajcu – v prípade potreby ho neváhajte vyhľadať. Jeho dostupnosť nájdete tu.

- Z vlakovej stanice je možný peší presun, kt. vám zaberie cca 10 minút. Zo železničnej stanice sa vyberte cez park popri Jakabovom paláci cez Mlynskú ulicu. Pri pobočke ČSOB odbočte vpravo, prejdite popri Východoslovenskom múzeu a po pár metroch vás poteší pohľad na Raňajkáreň Rozprávka.

Vytlačiť Kúpiť lístok
Raňajkáreň Rozprávka zdroj: http://hrnciarska.sk/ranajkaren-rozpravka/

Kontakty

Nonstop infolinka+421 2 2050 2020
Infolinka Bratislava - Komárno+421 2 3810 3844