Spoznávajte s nami krásy Slovenska

Bratislava

Na maličkom Slovensku s veľkým srdcom máme malé veľhory, malý kúsok veľkej rieky aj malé veľkomesto, ktorým je práve Bratislava.

Že to nie je len betónová džungľa sa presvedčíte sami úplne jednoducho. Na zelené miesta sa dostanete už aj MHD. Vyskúšajte Kuchajdu, Vajnory alebo Bratislavský lesný park, no určite nevynechajte hrad Devín.

Prechádzka historickým centrom vám ukáže krásy hlavného mesta. Od maličkostí ako sú neprehliadnuteľné sochy cez úchvatný Dóm sv. Martina až po dominantu mesta – Bratislavský hrad.

 

Že vás priamo v centre budú čakať desiatky či možno až stovky milých podnikov, kde sa môžete osviežiť a dobre najesť, zrejme nie je prekvapením. Prekvapiť vás však môže skutočne dobré menu Umami alebo originálne prostredie Obývačky.

 

Kultúru v Bratislave môžete vyberať priehršťami. Sídlo SND vás ohromí už svojou budovou. A verte, že rozozvučané sláčiky filharmónie vo vás bude rezonovať ešte dlho po finálnom potlesku. Skúste namiesto veľkých kinosál zažiť atmosféru malých kín ako Mladosť, Lumière alebo Nostalgia. A ozaj, vedeli ste, že miestny festival Wilsonic reflektuje budúcnosť? Ak ste fanúšikovia elektronickej hudby, určite túto akciu nevynechajte.

 

Bratislava čaká na vašu návštevu, aby vám ukázala svoju prívetivú tvár krásavice na Dunaji.

Kontakty

Nonstop infolinka+421 2 2050 2020
Infolinka Bratislava - Komárno+421 2 3810 3844